ТОВ ЛК КОЛОР
ТОВ ЛК КОЛОР
Київ, пер.Красноармейский, дом 14, корпус 4, офис 8, Киев, 03039, Украина
Фото  1 Грунтовка ХС-059 530217

Грунтовка ХС-059

1 грн
Купити
Код 530217
Постачальник ТОВ ЛК КОЛОР
Сайт постачальника spfarba.promobud.ua
Країна виробник Україна
Одиниця виміру кг,
Оцінка

Опис

Грунтовка ХС-059

ГОСТ 23494-79

СКЛАД: Матеріал на основі сополимера вінілхлориду з вінілацетату і епоксидної смоли.

ПРИЗНАЧЕННЯ: Ґрунтовка ХС-059 застосовується для захисту металевих і залізобетонних конструкцій та обладнання від впливу агресивних середовищ . Для отримання системи хімічно стійкого лакофарбового покриття для захисту поверхні металу від дії агресивних середовищ кислотного та лужного характеру .

ОСОБЛИВОСТІ: Забезпечує високу адгезійну міцність покриття , водостійкість , морозостійкість (від -30 град.С до +60 град. С) , стійкість до впливу бензину, спиртів, розчинів кислот і лугів, мінеральних масел , миючих засобів , здатність плівки витримувати багаторазові вигини.

ЗАСТОСУВАННЯ : Систему матеріалів ( грунт- емаль - лак ) застосовують для фарбування зовнішніх поверхонь залізничних вантажних вагонів і цистерн , устаткування, металевих і залізобетонних конструкцій , що піддаються впливу розчинів мінеральних кислот , лугів , солей, агресивних газів ( SO2, CO2, NO2, NH3) та інших хімічних компонентів, у тому числі бензину, з температурою не вище 60 град.С і експлуатованих в атмосферних умовах різних кліматичних районів , а також всередині приміщень. Ґрунтовку допускається застосовувати під інші емалі ХВ, ХС .

ВИТРАТА грунтовки на одношарове покриття – 130-165 г / м2.

РОЗЧИННИК Р-4 .

СПОСОБИ НАНЕСЕННЯ : Пневматичним розпиленням ; допускається фарбування окремих ділянок пензлем.

ЖИТТЄЗДАТНІСТЬ : Грунтовка ХС-059 життєздатна при температурі 20 град.С - не менше 8 годин.

НАНЕСЕННЯ: Перед застосуванням необхідно добре перемішати грунт по всьому об'єму тарного місця. Наносити на поверхню пневматичним розпиленням при температурі навколишнього повітря від -10 град.С до +30 град.С і відносній вологості не більше 80%. Для виключення конденсації вологи температура поверхні повинна бути вище точки роси не менш ніж на 3 град.С. Після висихання шару ( 1:00 при температурі 20 град.С) наносять наступні шари . Для промивання інструмента можна використовувати розчинники Р-4, Р- 4А, толуол, ацетон.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: вогненебезпечних ! Не працювати поблизу відкритих джерел вогню . Роботи проводити при гарній вентиляції , у гумових рукавичках, з використанням індивідуальних засобів захисту. Не допускати потрапляння в органи дихання і травлення. При попаданні матеріалу на шкіру промити її теплою водою з милом.

ЗБЕРІГАННЯ: Зберігати

Залишити коментар

Коментарі, відгуки

Коментарів ще немає. Залишити коментар

Дивіться також

Інші пропозиції